Powrót do szkoły z Dkaren

 (2)

Powrót do szkoły z Dkaren

Umil sobie powrót do szkoły i zrób sobie prezent

Jeszcze niedawno pisaliśmy o rozpoczynających się wakacjach, tymczasem pora na przygotowania na powrót do szkoły. Powrót do szkoły wcale nie musi być taki zły, jeśli w Waszej garderobie znajdują się produkty od Dkaren. Jesteście ciekawe dlaczego? O tym dowiecie się poniżej.

Podomka Laura
Podomka Laura
Podomka Lena
Podomka Lena
Podomka Inga
Podomka Inga

Rozpocznij dzień w piżamce od Dkaren

Nic tak nie nastraja na cały dzień jak pobudka w dobrym humorze. Poranek w piżamce Dkaren z pewnością zapewni Wam wspaniały humor, dzięki któremu będziecie gotowe na nowe wyzwania w szkole. Pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa, włączcie muzykę i tańczcie do ulubionych hitów w swojej ulubionej piżamce. Mówi się, że śniadanie to podstawa, a więc zjedzcie pyszne śniadanie, a następnie wyszykujcie się do szkoły. Nieprzyjemne wspomnienia związane ze wczesnym wstawaniem, warto zamienić na coś wesołego, dzięki czemu chętniej będzie Wam się wstawało. Niezapowiedziana kartkówka, niemiła uwaga koleżanki czy niezbyt dobra ocena? Nie pozwólcie, żeby coś takiego zepsuło Wam tak radośnie rozpoczęty dzień z Dkaren!

Popołudnie w piżamce od Dkaren

Dla tych z Was, które nie są rannymi ptaszkami, a mimo wszystko chcą umilić sobie jakoś dzień, proponujemy podobny rytuał jak ten o poranku, jednak odbyty tuż po wróceniu ze szkoły. Po ciężkich, nie zawsze udanych zajęciach będzie to idealną odskocznią. Dzięki bieliźnie od Dkaren, odstresujecie się oraz odpoczniecie po całym dniu wyzwań. A jeśli praca domowa nie pozwala Wam się zrelaksować i zapomnieć o szkole - odróbcie zadanie domowe w pięknej bieliźnie od Dkaren. Wygodnie i przyjemnie, czyli tak jak ma być podczas odpoczynku po szkole.

Podomka Eliza Długa
Podomka Eliza Długa
Podomka Etna
Podomka Etna
Podomka Diana
Podomka DK-PP

Wspólna nauka z koleżankami

Przed Wami kolejny sprawdzian albo kartkówka? Umówcie się z koleżankami na wspólną naukę. W większym gronie, nawet straszna matematyka czy fizyka będą o niebo przyjemniejsze. Wytłumaczcie sobie nawzajem niezrozumiałe zagadnienia. Aby jeszcze bardziej umilić sobie naukę, naszykujcie przekąski i coś do picia. Proponujemy też wskoczyć w piżamki od Dkaren - w ten sposób wspólna nauka będzie też miłym, babskim wieczorem. Po skończonej nauce możecie włączyć sobie film, to Wam dobrze zrobi przed egzaminem - odstresujecie się i odpoczniecie po długich godzinach nauki. Zastanawiacie się jakie piżamki będą najlepsze na taką okazję? Co powiecie na któryś z kompletów z kolekcji Flowers? A może piękna, wiskozowa halka Soraya? Wybierzcie bieliznę idealną dla siebie! W naszym sklepie Dkaren posiadamy ogromny wybór halek, podomek oraz uroczych kompletów, więc z pewnością każda z Was znajdzie coś dla siebie - tę idealną bieliznę na jesienne, szkolne dni. Na zakończenie, chcemy Wam jeszcze życzyć dobrego powrotu do szkoły oraz jak najlepszych ocen! Powodzenia!

Podomka Olena
Podomka Olena
Podomka Rachela
Podomka Rachela
Podomka Olena Czerwona
Podomka Olena Czerwona

 (2)