Rok 2001 początek marki Dkaren

Firma Dkaren została założona 2001 roku w Stęszewie.   Bielizna nocna jest skierowana do wszystkich kobiet w różnym przedziale wiekowym, na różne okazje. Dzięki piżamkom możemy czuć się wygodnie jak i seksownie.

Nasze produkty to: Halki, Komplety, Podomki, Koce z materiałów takich jak: satyna, wiskoza, lama, tiul. Jesteśmy jedną z największych firm, które produkują pidżamki z satyny. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu, szyciu oraz udoskonalaniu produktów dla Państwa. Zmieniamy się na lepsze! 

Właścicielka Dkaren Karina Łakoma

Z wykształcenia jak i z pasji jest krawcową od ponad 30 lat. Jest twórcą firmy razem ze swoim mężem Karolem Łakomym, którą założyli w 2001 roku.

Wszystkie produkty Dkaren to indywidualne projekty Właścicielki Firmy. Każdy projekt jest doprecyzowany w najmniejszym szczególe.

Panią Karinę można śmiało nazwać projektantką bielizny nocnej na bardzo wysokim poziomie. Przez ponad 20 lat wykonała kilkaset projektów bielizny nocnej.  W swoich projektach szuka siebie, nie projektuje tylko dla innych, ale w dużej mierze myśli  o swoim samopoczuciu i potrzebach jakie daje nasza wygodna bielizna nocna, wyobraża sobie kobietę, która miałaby nosić piżamkę a następnie projektuje. Więcej o początkach marki i Właścicielce w wywiadzie z okazji 20 lecia marki.

Córka Daria Łakoma

Dkaren to rodzinna firma z tradycją. Córki Właścicieli od najmłodszych lat są zaangażowane w współtworzenie marki Dkaren. 

Jedna z córek obecnie zajmuje się zarządzaniem mediów społecznościowych firmy, jest również specjalistą ds. obsługi klienta i reklamy. Także jest grafikiem i fotografem. Dzięki temu są wykonywane sprawnie działania różnych kampanii w firmie.

Rozwój Dkaren

Zaczęło się od jednej maszyny w małej piwniczce. Dziś Dkaren to kilkanaście doświadczonych Krawcowych doskonale oddających projekty Właścicielki Firmy.