Polski producent piżam damskich

Szyjemy piżamki damskie w Polsce. Realizujemy zamówienia hurtowe. Nasze piżamki szyjemy z satyny, wiskozy, tiulu, koronki, jak również z bawełny i frotte. Zakupy hurtowe piżam możesz dokonać w strefie B2B.


Dokonuj zakupów hurtowych piżam damskich. Zaloguj się lub zarejestruj w strefie B2B. Otrzymasz atrakcyjne stałe rabaty i ceny hurtowe.Polski producent piżam i szlafroków

Firma Dkaren to marka z dwudziestoletnim doświadczeniem, która zyskała wielkie uznanie wśród kobiet. Jednak nie bez powodu produkty tej firmy cieszą się aż tak dużą popularnością. Dlatego dokonaj u nas hurtowych zakupów m.in. piżam damskich, których jesteśmy producentem.


Polska marka bielizny nocnej

W ofercie firmy znajdują się zarówno piżamy, komplety, jaki i seksowne halki, podomki, czy też szlafroki. Wyroby wykonane są z najlepszej jakości tkanin i materiałów począwszy od gładkiej satyny, seksownej koronki lub delikatnego tiulu. Firma dba o jakość i wykończenie swoich produktów, dlatego oczekiwania każdej z kobiet korzystającej z projektów krawieckich firmy będą w pełni zrealizowane.

Polska marka dkaren już od ponad 20 lat jest producentem piżam damskich z satyny, szlafroków z satyny, bawełny i wiskozy to niektóre z produktów dostępnych w ofercie tej firmy. Inne oferowane produkty to satynowe piżamy, komplety i halki. Dkaren jest bardzo dumny ze swoich produktów, które są zaprojektowane tak, by zapewniać komfort i styl. Zaangażowanie firmy w jakość i zadowolenie klienta jest widoczne w każdym aspekcie jej działalności. Od wyboru tkanin po konstrukcję każdego ubrania, dkaren stara się zapewnić najwyższy poziom jakości. Ta dbałość o szczegóły sprawiła, że dkaren stał się wiodącym producentem piżam damskich z satyny.


Zakupy hurtowe bielizny nocnej

Jesteśmy wiodącym dostawcą piżam damskich w całej Polsce. Nasze hurtowe zamówienia pozwalają nam zaopatrywać firmy z Warszawy, Wrocławia i Łodzi w świetnej cenie! Oferujemy również sprzedaż B2B, gdzie możesz zalogować się na swoje konto, jeśli jesteś zainteresowany, sprawdzając nasze najnowsze oferty lub po prostu skontaktować się bezpośrednio poprzez e-mail

Podomka Laura
Podomka Laura
Podomka Lena
Podomka Lena
Podomka Inga
Podomka Inga
Halka Holly
Halka Holly
Halka Cortney
Halka Cortney
Halka Melita
Halka Melita
Podomka DK-P
Podomka DK-P
Komplet DK-KI
Komplet DK-KI
Halka Iga DK-HI