Poznaj Dkaren bliżej !

Dkaren to rodzinna marka, która dba o wartości takie jak: szczęście czy miłość. Zawsze chcemy wam zapewnić jak najlepszą jakość naszych produktów. Z całego serca przykładamy się do realizacji Waszych zamówień. Marka w tym roku będzie obchodziła 21 lat. Firma powstała dla kobiet od kobiet. Właścicielka marki jak i projektantka stworzyła bieliznę nocną dla kobiet, aby były spełnione i mogły się cieszyć wygodą i elegancją nawet w nocy. Niesamowite połączenia satyny z koronką tworzą perfekcyjną jakość i nieskazitelny wygląd. Wszystkie nasze produkty są szyte w Polsce. W naszym asortymencie znajdziecie piżamki, koszule nocne, szlafroki, koce, gumki do włosów, a nawet opaski. Z takich materiałów jak: wiskoza, satyna, puch, bawełna, tiul, koronka.

Właściciel marki

Właścicielami firmy jest małżeństwo z wieloletnim doświadczeniem w szyciu i handlu. Karina Łakoma jest z zawodu jak i z zamiłowania krawcową. Uwielbia tworzyć nowe projekty, a następnie szyć i je nosić. W czasie wolnym uwielbia pójść do swojej pracowni i stworzyć coś nowego.  Za to Karol Łakomy jest odpowiedzialny za handel, marketing i obsługę klienta. Każdy zajmuje się swoją pracą, dzięki temu przynosi to świetne efekty. Dzięki takim działaniom możemy pochwalić się tyloma sukcesami w branży takimi jak: pokaz mody na finale Miss Wielkopolski, kilkanaście zrealizowanych sesji, miliony zadowolonych klientek. Poniżej przedstawiamy zdjęcia właścicieli firmy Dkaren. 

Właścicielka marki i projektantka Karina Łakoma. Zdjęcie było zrobione podczas jej pracy na samym początku istnienia firmy.

Właściciele firmy Dkaren: Karina i Karol Łakomi
w siedzibie firmy Dkaren. Za nimi logo marki. Marka ma już ponad 20 lat.

Siedziba firmy Dkaren. Budynek mieści się w małej miejscowości pod Poznaniem.

O Dkaren

Firma Dkaren cały czas się rozwija. Nasz zespół ma zawsze pełno różnorodnych pomysłów. Myślimy o naszych klientkach, aby czuły się jak najlepiej w naszych produktach. Ciągle dopracowujemy nasze modele, tak by były starannie uszyte, eleganckie i wygodne. A skąd nazwa Dkaren? Początkowo marka nazywała się Karen od imienia właścicielki Kariny. Niestety zastrzeżenie nazwy nie było możliwe, ponieważ inna firma miała nazwę już zastrzeżoną. Właściciele wpadli na pomysł, aby do nazwy Karen dodać literkę D od imienia ich córki Darii. Tak powstała nazwa Dkaren polskiego producenta bielizny nocnej.

Producent bielizny nocnej

Marka Dkaren jest Polskim producentem bielizny nocnej, który od ponad 20 lat cieszy się bardzo dobrą renomą na rynku Polskim jak i zagranicznym. Nasze produkty można znaleźć na całym świecie. Od Australii, Europy po Amerykę Północną. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku czy rozmiaru. Nawet najbardziej wymagająca klientka znajdzie to czego szuka. W naszym sklepie możesz znaleźć nie tylko bieliznę nocną. Szlafroki to kolejne produkty, które możesz odkryć u nas. Dopełniają stylizację wieczorową i dobrze się prezentują z piżamą lub halką. Doskonały zestaw na prezent. Na dkaren.pl znajdziesz również gumki satynowe do włosów, które genialnie trzymają włosy i ich nie niszczą. Sprawdź koniecznie co przygotowaliśmy i ciesz się wygodą i elegancją w produktach od Dkaren. 

Bielizna szyta w Polsce

Cały nasz asortyment bieliźniany jest szyty w Polsce. Dzięki temu każdy produkt jest uszyty z jak największą precyzją. Każde zamówienie jest starannie przygotowywane i sprawdzane przez naszych ekspertów.  Zawsze dajemy z siebie wszystko. Robimy to z pasji i wkładamy w naszą pracę całe serce. Nasze nowatorskie projekty są  niepowtarzalne, wygodne i eleganckie. Sprawdź koniecznie naszą ofertę i wybierz model dla siebie!