O Nas

Firma Dkaren została założona 2001 roku w Stęszewie.   Bielizna nocna jest skierowana do wszystkich kobiet w różnym przedziale wiekowym, na różne okazje. Dzięki piżamką możemy czuć się wygodnie jak i seksownie. 

Nasze produkty to: Halki, Komplety, Podomki, Koce z materiałów takie jak: satyna, wiskoza, lama, tiul. Jesteśmy jedną z największych firm, które produkują pidżamki z satyny. Mamy ponad 18 lat doświadczenia w projektowaniu, szyciu oraz udoskonalaniu produktów dla Państwa. Zmieniamy się na lepsze! Marka przede wszystkim jest stworzona dla kobiet, które są zabiegane, mają bardzo dużo na głowie i dzięki haleczce lub innemu produktowi, w końcu  może dobrze się poczuć we własnym ciele, usiąść przy lampce wina i odpocząć. 

Kiedy myślimy o szefowej to często wyobrażamy sobie osobę w biurze. Nie Pani Karina! Większość swojego czasu w pracy przebywa na krojowni. Do jej zadań należą obowiązki takie jak: projektowanie, krojenie, rozdawanie pracy. Ponadto  rzetelnie sprawdza czy wasze zamówienia są dobrze uszyte i czy wszystko wyszło na czas. Osobiście dba o każdy szczegół produktu. 

Halki

Uwodzicielsko przez cały dzień

Komplety

Na upojne noce

Podomki

Na romantyczne poranki

Producent bielizny

Firma Dkaren specjalizuje się nie tylko w sprzedaży, ale działa również jako producent bielizny damskiej. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasi klienci otrzymują tylko najlepszy towar, który sami dla nich przygotowujemy. Wiemy jak ważna jest obsługa, dlatego też staramy się, aby zamówione produkty dotarły do Państwa w jak najkrótszym czasie. Jako producent bielizny, nasza firma koncentruje się głównie na bieliźnie nocnej, satynowej. Posiadamy szeroki wybór halek, podomek oraz kompletów. Nasza bielizna może być zarówno prezentem na wyjątkowe okazje, jak i przedmiotem codziennego użytku. Szeroka gama kolorów, rozmiarów i wzorów gwarantują zaspokojenie nawet najbardziej wyszukanych gustów. Jako polski producent bielizny promujemy najlepsze krajowe produkty, wiemy bowiem czym jest polska jakość. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Dlaczego dkaren?

1. Wyjątkowe projekty

Firma produkuje wyjątkowe modele bielizny nocnej. Unikatowość wynika z faktu, że są one projektowane osobiście przez właścicielkę firmy. Tworzone produkty są przygotowane z taką starannością, jakby każdy z nich ona sama miała nosić codziennie. W każdy projektowany element garderoby wkładane jest serce i najlepsze pomysły. Jednocześnie bielizna jest funkcjonalna, gdyż właścicielka jest nie tylko projektantką z zamiłowania, ale także krawcową z zawodu. Takie połączenie pozwala uzyskać wygodną, ciekawą i oryginalną bieliznę nocną.

2. Wysoka jakość

Kolejnym plusem, jakim charakteryzują się produkowane przez firmę towary, jest wysoka jakość. Składają się na nią liczne czynniki: wysoka jakość wykonania, która sprawia, że każdy element jest dopracowany, trwały i estetyczny, zastosowanie materiałów wysokiej jakości, które gwarantują komfortowe użytkowanie bielizny przez długi czas, projekt bielizny, który ma na uwadze trwałość, wygodę i atrakcyjny wygląd bielizny.

Te wszystkie cechy bielizny gwarantują, że jej jakość jest jedną z najlepiej ocenianych na rynku, a same produkty zaś chętnie wybierane przez klientów.

3. Dbałość o detale i piękne wykończenie

Bielizna musi dawać komfort, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Jednak nie oznacza to, że musi być ona nieestetyczna. Dkaren jako producent bielizny nocnej znalazł rozwiązanie, które pozwala połączyć wygodę z elegancją. Ozdobne wykończenia oferowane przez firmę sprawiają, że walory estetyczne dodatkowo zachęcają do kupna bielizny. Połączenie delikatnych koronek z pieczołowitym wykończeniem sprawia, że jakość i piękny wygląd idą ze sobą w parze. Osiągnięcie takiego doświadczenia w tworzeniu bielizny jest związane z wieloletnią działalnością na rynku. Już od 19 lat ta polska marka tworzy bieliznę, którą kobiety chcą nosić i której ufają każdego dnia.

Proponowana przez nas bielizna to kwintesencja kobiecości i wyszukanego smaku. To luksus na który, można sobie pozwolić w każdej chwili.