Ciepłe piżamy

Ciepłe piżamy

Ciepła podomka na chłodniejsze wieczory. Otul się z Dkaren
Ciepła podomka na chłodniejsze wieczory. Otul się z Dkaren
Ciepła podomka na chłodniejsze wieczory. Otul się z Dkaren

Ciepła piżamka z puchu

Podomka Dkaren to produkt, który może być również stworzony z takiego materiału jak puch. Podomki z puchu są niezwykle miękkie oraz przyjemne w dotyku. Dlatego idealnie ogrzeją kobiece ciało podczas chłodnych dni. Oprócz tego podomka z puchu idealnie sprawdzi się po kąpieli, ponieważ materiał bez problemów wchłonie nadmiar wody. Podomki puchowe to idealna tkanina do otulenia się w chłodne jesienne oraz zimowe wieczory. Warto mieć podomkę z puchu w swojej garderobie, ponieważ takie rozwiązanie ma szereg zalet.

Ciepła piżamka z bawełny

Wśród najlepszych produktów w ofercie marki Dkaren można również wymienić podomki stworzone z bawełny. Są one bardzo przyjemne dla skóry, a także komfortowe w dotyku. Bawełna jest materiałem naturalnym, który doskonale absorbuje wilgoć ze skóry. Dlatego można go używać przez cały rok, niezależnie od sezonu. Podomki z bawełny można znaleźć w sprzedaży w dość zróżnicowanych wariantach kolorystycznych, dlatego istnieje duża dowolność w ich wyborze.

wyjątkowe projekty

Wyjątkowe

projekty

W każdy projektowany element garderoby wkładane jest serce i najlepsze pomysły. Właścicielka jest nie tylko projektantką z zamiłowania, ale także krawcową z zawodu.

wysoka jakość

Wysoka

jakość

Zastosowanie materiałów wysokiej jakości i szczególna troska podczas wykonania, sprawiają, że każdy projekt jest dopracowany, trwały i estetyczny.

piękne wykończenie

Piękne

wykończenia

Wyszukana elegancja i dbałość o detale. Ponadto ozdobne wykończenia jak koronki sprawiają, że jakość i piękny wygląd idą ze sobą w parze.

#DkarenGirls

Siła Kobiet to Dkaren. Dołącz do DkarenGirls. Zrób zdjęcie w naszej piżamce i otaguj Nas na Instagramie

Szukasz pomysłu

Na prezent

Usługa prezentowego pakowania produktów. Chcesz obdarować bliską osobę bielizną Dkaren?

Szukasz pomysłu

Na prezent

Bielizna nocna to jedyne zakupy które cieszą facetów. Zrób sobie i jemu prezent. Daj się jej uwieść i podaruj jej wyjątkową bieliznę Dkaren