5 sposobów na #zostańwdomu i… dla Niego

 (0)

5 sposobów na  #zostańwdomu i… dla Niego

W tym zestawieniu przygotowaliśmy małe podpowiedzi dla Panów, oczywiście nie zapominamy tu o Paniach : )

Pierwsza propozycja, za pewne będzie jedną z ulubionych, ale tym razem Kobiety na pewno przymkną oko.

1.#zostańwdomu i… włącz ulubioną grę : ) Żona się nie pogniewa. Chwila męskiego relaksu. Kilka propozycji gier na konsole i PC obecnie na topie:

1.God of War

2. Bloodborne

3.Call od Duty: Warzone

4. Wiedźmin

5.Resident Evil

6. ... już Wy na pewno wiecie, w co byście pograli

Druga propozycja, która również zdecydowanie spodoba się Panom.

2. #zostańwdomu i zrób jej prezent. Zajrzyj na dkaren.pl i spośród bogatej oferty seksownej bielizny nocnej znajdź coś dla Niej. Seksowne podomki, zmysłowe halki czy uwodzicielskie komplety. Spraw jej przyjemność . Ale czy na pewno to będzie prezent dla Niej ; ) ? Zdecydowanie skorzystacie oboje. Przebywanie w domu nie musi być nudne, zadbaj o odpowiednią atmosferę.

3. #zostań w domu i obejrzyj ulubiony serial. Twoja Kobieta nie lubi Science Fiction ? lub nie podziela entuzjazmu nad Wiedźminem czy Grą o Tron lub inne? Zrób coś dla siebie. Kilka propozycji od Nas:

1.Daredevil

2. Wikingowie

3. Punisher

4.#zostańwdomu i zadbaj o  niego. Na pewno się znajdą jakieś drobne prace, które odkładałeś zawsze w czasie. Mały remont, malowanie? Kran przecieka? A może czas na porządek w garażu? Sezon rowerowy już się rozpoczął, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś przygotuj rowery dla całej rodziny na sezon wiosenno-letni.

5. #zostańwdomu i zaplanuj wspólny wyjazd. Romantyczny wyjazd we dwoje w góry, a może morze? Wiosna już za rogiem, jeszcze ją przywitamy...  Wybierz wstępnie miejsce i zaplanuj wszystko. Taki wypad na pewno będzie świetnym pomysłem na okres po #zostańwdomu. Ponadto wesprzesz krajową turystykę : )

 (0)