PUDEŁKO PREZENTOWE

15,74 zł
 

od 15 zł

PUDEŁKO PREZENTOWE

PUDEŁKO
PREZENTOWE

15,74 zł
 

od 15 zł

Termin realizacji: do 48h

Darmowa dostawa od 250zł
(tylko na terenie Polski).

Wpisz poniżej życzenia dla bliskiej Ci osoby. Zostaną one nadrukowane na eleganckiej kartce i dołączone do prezentu.

Powiedz to z Dkaren.

Opis

Na prezent

Usługa prezentowego pakowania produktów. Chcesz obdarować bliską osobę bielizną Dkaren? To świetny pomysł! W Dkaren oferujemy usługę zapakowania Twojego prezentu w ozdobne pudełko wraz z możliwością złożenia dedykacji/życzeń na eleganckiej kartce. W momencie składania zamówienia do produktu dodaj opcje "produkt na prezent" i wpisz życzenia jakie umieścimy na specjalnej kartce. *Uwaga usługa nie dotyczy produktów z kategorii podomka puch.

Kupujesz bliskiej osobie bieliznę na prezent? A może chcesz jej podarować którąś z naszych cudownych, zapachowych świec lub praktycznych gumek do włosów? Nieważne, co masz w planach, aby jej wręczyć, my polecamy Ci zapakować ten prezent w ozdobne pudełeczko z logo Dkaren. Decydując się na zakup pudełka, możesz również złożyć dedykację lub życzenia dla obdarowywanej przez Ciebie osoby. Taki gest z pewnością ucieszy Twoją bliską osobę. Do Twojego zadania należy zaledwie wymyślenie i wpisanie życzeń powyżej, w odpowiednim polu - my zajmiemy się resztą. W przypadku jakichkolwiek nurtujących Cię pytań odnośnie naszych produktów lub zagadnień związanych z zakupami przez internet, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością udzielimy Ci na nie wyczerpujących odpowiedzi.

45 Szt.

Szczegółowe referencje

Powiązane posty na blogu

wyjątkowe projekty

Wyjątkowe

projekty

W każdy projektowany element garderoby wkładane jest serce i najlepsze pomysły. Właścicielka jest nie tylko projektantką z zamiłowania, ale także krawcową z zawodu.

wysoka jakość

Wysoka

jakość

Zastosowanie materiałów wysokiej jakości i szczególna troska podczas wykonania, sprawiają, że każdy projekt jest dopracowany, trwały i estetyczny.

piękne wykończenie

Piękne

wykończenia

Wyszukana elegancja i dbałość o detale. Ponadto ozdobne wykończenia jak koronki sprawiają, że jakość i piękny wygląd idą ze sobą w parze.

#DkarenGirls

Siła Kobiet to Dkaren. Dołącz do DkarenGirls. Zrób zdjęcie w naszej piżamce i otaguj Nas na Instagramie

Szukasz pomysłu

Na prezent

Usługa prezentowego pakowania produktów. Chcesz obdarować bliską osobę bielizną Dkaren?

Szukasz pomysłu

Na prezent

Bielizna nocna to jedyne zakupy które cieszą facetów. Zrób sobie i jemu prezent. Daj się jej uwieść i podaruj jej wyjątkową bieliznę Dkaren