Czym jest szlafrok damski?

- inaczej podomka, peniuar. Szlafrok jest luźnym strojem domowym, noszonym na krótko przed pójściem spać lub tuż po obudzeniu. Najczęściej zakładany jest bezpośrednio na nagie ciało, bieliznę lub piżamę. Istnieją również seksowne wersje szlafroka - wtedy narzutka posiada koronkowe lub tiulowe zdobienia. Szlafrok najczęściej nie posiada zapięcia. Zamiast tego, przewiązuje się go w pasie. Niekiedy, szlafrok ma doszyty kaptur. Dkaren oferuje spory wybór szlafroków na co dzień oraz zmysłowych podomek idealnych na romantyczne wieczory i leniwe poranki.

Szlafrok damski

Niezależnie od tego, czy wychodzisz spod prysznica, czy po prostu wylegujesz się w domu, szlafrok jest niezbędnym elementem garderoby każdej kobiety. A ponieważ do wyboru jest tak wiele różnych stylów i materiałów szlafroków damskich, na pewno znajdziesz szlafrok idealny dla siebie. Bez względu na to, czy chcesz coś luksusowego i miękkiego, w co możesz się otulić po długim dniu, czy coś praktycznego i trwałego, co wytrzyma codzienne użytkowanie, na pewno znajdziesz coś dla siebie. A ponieważ dostępnych jest tak wiele różnych kolorów i wzorów, z łatwością znajdziesz szlafrok, który będzie odzwierciedlał Twój osobisty styl. Dlaczego więc nie sprawić sobie nowego szlafroka już dziś? 

Bogata oferta szlafroków damskich

W ofercie Dkaren znajdziesz bogatą ofertę szlafroków damskich. Do wyboru szlafrok damski krótki, szlarok damski długi. Dodatkowo wykonane są różnych materiałów w zależności czego poszukujesz. Oferta satynowych szlafroków damskich znajdziesz w zakładce podomki satynowe. Nie brakuje tam szlafroków damskich satynowych na różne okazje. Na stronie znajdziesz równiesz szlafrok damski puch i szlafrok damski wiskoza, są one cieplejszą wersją szalfroków damskich. Niezależnie od tego jakiego rodzaju szlafroka damskiego poszukujesz, w naszym sklepie z pewnością znajdziesz szlafrok dla siebie.

Podomka Eliza Długa
Podomka Eliza Długa
Podomka Etna
Podomka Etna
Podomka DK-PP
Podomka DK-PP
Podomka Beatrice
Podomka Beatrice
Podomka Elizabeth
Podomka Elizabeth
Podomka Barbara
Podomka Barbara