Co to jest satyna?

Satyna rodzaj atłasu, które produkowany jest z przędzy bawełnianej i włókien wiskozowych. Jest to delikatna, zwiewna, przyjemna i niezwykle miła w dotyku tkanina. Pozostawia po sobie łagodne uczucie chłodu. Satyna jest lejącym się materiałem, a także posiada lekki połysk. Co więcej, tkanina ta nie gniecie się - jest to kolejna z jej wielu zalet. Materiał ten często wykorzystywany jest do szycia sukienek oraz bielizny. Satynowa bielizna sprawi, że każda kobieta poczuje się w niej atrakcyjnie i kobieco. Satyna nadaje także szlachetnego charakteru i elegancji.

Podomka Flowers wzór 1
Podomka Flowers
Halka Fabien
Halka Fabien
Halka Kasandra
Halka Ofelia
Halka
Halka Flawia
Halka Flawia
Podomka Marion
Podomka Mariona

Koszulki nocne z satyny

Choć na piżamy dostępnych jest wiele różnych rodzajów tkanin, satyna jest często uważana za najbardziej luksusową. Satyna to gładka, lśniąca tkanina o wyraźnie jedwabistym dotyku. Wykonuje się ją z naturalnego jedwabiu lub włókien syntetycznych i można ją farbować na wiele kolorów. Piżamy satynowe są zazwyczaj dość lekkie, co czyni je idealnymi na ciepłą pogodę. Są też bardzo wygodne w noszeniu i mają tendencję do dobrego układania się. Wiele osób uważa, że satynowe zestawy piżamowe wyglądają całkiem elegancko i mogą być świetnym wyborem na specjalne okazje.

Piżamy z satyny

Satynowe piżamy to luksusowa i wygodna opcja bielizny do spania. Są gładkie i jedwabiste w dotyku, dzięki czemu są delikatne dla skóry. Satyna jest też materiałem oddychającym, co pomaga zachować chłód i wygodę w nocy. Zestawy piżamowe z satyny są dostępne w wielu różnych stylach, od klasycznych koszul na guziki po romantyczne haleczki.

Komplet Flowers Dk-KC
Komplet
Komplet Flowers DK-KK
Komplet Flowers DK-KK
Halka Flowers DK-HK
Halka Flowers DK-HK
Halka DK-HI
Halka DK-HI
Komplet DK-KI
Komplet DK-KI
Halka Dakota
Halka Dakota