Co to jest wiskoza?

Wiskoza to materiał często wykorzystywany w branży odzieżowej. Wiskoza otrzymywana jest w wyniku chemicznej obróbki celulozy. Głównym składnikiem wiskozy jest oczyszczona masa drzewna, która najczęściej pochodzi z drewna iglastego. Włókna wiskozy mogą być jedwabiste lub wełniane. W przypadku Dkaren są one jedwabiste. Dzięki czemu nasza bielizna jest bardzo przyjemna i delikatna w dotyku. Materiał wiskozowy jest przewiewny oraz posiada lekko połyskliwą powierzchnię. Co więcej, wiskoza często bywa zamiennikiem drogiego jedwabiu, niekiedy nazywana jest nawet “sztucznym jedwabiem”. 

Podomka Olena Wiskoza
komplet Melanie
Komplet Sylvie Wiskoza
Komplet Sylvie Wiskoza
Podomka Viki Wiskoza

Piżamka z wiskozy

Wykonana w 100% z wiskozy, piżama ta jest lekka i przewiewna. Zestaw zawiera górę i spodnie, które są wygodne i łatwe do noszenia. Niezależnie od tego, czy zostajesz w domu, czy wychodzisz, ta piżama sprawi, że będziesz się czuć chłodno i stylowo.

Komplety z wiskozy

Obudź się wypoczęta i zadbana w  stylowej piżamie z wiskozy. Zestaw zawiera bluzkę z krótkim rękawem i spodnie z elastycznym ściąganiem w talii dla wygodnego dopasowania. Niezależnie od tego, czy zostajesz w domu w piżamce na dzień, ta uniwersalna piżama z wiskozy z pewnością sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się jak najlepiej.

Jaki to materiał wiskoza?

Wiskoza to sztuczne włókno pochodzące z celulozy. Często opisuje się ją jako podobną do jedwabiu, a jej struktura jest bardzo miękka i gładka. Dzięki temu idealnie nadaje się na ubrania, które mają być noszone przy skórze, takie jak delikatne halki czy piżamy. Wiskoza jest też bardzo chłonna, co oznacza, że często jest wykorzystywana w odzieży sportowej. Należy jednak pamiętać, że wiskoza nie jest tak mocna jak inne włókna, takie jak bawełna czy poliester, i dlatego jest bardziej podatna na rozdarcia i rozciągnięcia.

Wiskoza to materiał bardzo przyjemny w dotyku

idelanie nadaje się na delikatne halki czy piżamki

Halka Holly
Halka Holly
Halka Tatiana
Halka Tatiana
Halka Cassidy
Halka Cassidy