Najlepsze w Polsce
The Best in Poland

2020 Dkaren

2020 rok był trudny i nietypowy dla wszystkich.

Pomimo tego, jesteśmy wdzięczni za bagaż doświadczeń jaki nam przyniósł, a także za możliwość niesienia pomocy innym.

Nasz wysiłek i ciężka praca w chwilach pandemii zostały docenione w konkursie Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Usług. Otrzymaliśmy bowiem tytuł

NAJLEPSZE W POLSCE- ,,THE BEST IN POLAND’’

za

Bieliznę łączącą elegancję ze zmysłowością

czyli za naszą pracę i pasję jednocześnie. Jesteśmy dumni z naszych pracowników, którzy pomimo obostrzeń sanitarnych i lockdown’u podejmowali ryzyko pracy, a w czasie wolnym pomagali szyć maseczki ochronne, które przekazywaliśmy potrzebującym kombatantom i seniorom z regionu Wielkopolski. 

Dziękujemy za zaangażowanie, wsparcie i chęć niesienia pomocy.

Polska marka bielizny nocnej

Jesteśmy wdzięczni przede wszystkim naszym klientkom za zaufanie i wybór naszych produktów. Cieszymy się, że możemy naszymi produktami ukazywać piękno Kobiet. Tym bardziej, że jesteśmy polską marką bielizny nocnej. Rodzinną firmą, w której produkty tworzone są z pasją i sercem. Gdzie cały proces powstawania naszych produktów odbywa się w Polsce, w naszej siedzibie w Stęszewie koło Poznania

Dziękujemy Jury za to prestiżowe wyróżnienie w konkursie przyznawanym od 1992 roku (wcześniej Dobre bo polskie). To dla nas wyjątkowa nobilitacja, tym radośniejsza, im więcej osób mogło nas poznać bliżej w minionym roku.

Podkreślamy Wasze piękno

W obecnym roku 2021 nie spoczywamy na laurach. Nasze produkty tworzymy z myślą o Kobietach, gdyż chcemy być z Nimi w każdych momentach ich życia. Pragniemy aby Klientki w produktach Dkaren czuły się pięknie i seksownie.  Kierujemy ofertę do wszystkich Kobiet niezależnie od wieku, rozmiaru czy krągłości, gdyż chcemy dodawać im pewności siebie na co dzień. Szyjemy z pasją zmysłowe piżamki aby każda Kobieta mogła jeszcze namiętniej podkreślić swoje piękno.