Szukamy krawcowych lub osób z zamiłowaniem do szycia.

Polska marka bielizny nocnej Dkaren poszukuje krawcowych do szycia przepięknych piżamek z satyny, wiskozy i tiulu i bawełny. Szukamy także osób chcących przyuczyć się szycia na maszynie. Zapewniamy przeszkolenie i płatny staż z możliwością dalszej współpracy i zatrudnienia na stałe. Praca dostępna w naszej siedzibie w Stęszewie koło Poznania lub z domu. OFERUJEMY Stabilne zatrudnienie w jednozmianowym trybie pracy. Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe. Przyjazną atmosferę. Wysokie standardy pracy

OCZEKUJEMY

Doświadczenia w szyciu.

Zaangażowania i chęci do nauki.

Pasji do szycia.

Precyzyjność i dokładność.

OFERUJEMY

Przeszkolenie wstępne w formie płatnego stażu. Możliwość stabilnego zatrudnienia po zakończeniu stażu. Praca w jednozmianowym trybie. Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe. Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.

O NAS

Dkaren to marka, która powstała z miłości do szycia i projektowania. To dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma. Od 21 lat zachwycamy Kobiety. Dbamy o jakość wykończenia i detale. Dkaren powstała dla Kobiet i z myślą o Kobietach.

ZESPÓŁ DKAREN

Nasz zespół to utalentowane krawcowe, które dokładają wszelkich starań, aby odwzorować autorskie projekty Właścicielki, które zachwycają Kobiety nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Polską marką bielizny nocnej znaną na wszystkich kontynentach.

APLIKUJ

Szycie to Twoja pasja? Masz w tym doświadczenie? Dołącz do zespołu Dkaren ! Aplikuj już dziś !

Wysyłając CV pod adres wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DKAREN sp. z o.o. z siedzibą w Stęszewie przy ulicy Kórnickiej 27A. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r. , poz.922"

Wyślij CV

dkaren@dkaren.pl
Telefon 504 081 309