Pokaz mody "Gwiazdy dzieciom"

Niezwykłe wydarzenie - charytatywny pokaz mody

Na początku grudnia tego roku odbyła się 15 edycja charytatywnego pokazu mody Gwiazdy Dzieciom, w której mieliśmy przyjemność brania udziału. Pokaz słynie z sezonowych propozycji znanych marek modowych, koncertów i licytacji, a to wszystko na rzecz dzieci z potrzebujących rodzin ku zapewnieniu im pomocy materialnej i rozrywki. Pomysłodawczynią i organizatorką tego wydarzenia jest Hanna Głowacka, która także bierze czynny udział w pokazie na czerwonym dywanie . Cała impreza odbyła się w Mediatece grodziskiego Centrum Kultury 4 grudnia tego roku i była dedykowana podopiecznym Ośrodka Pomocy Społecznej.

Dzieci otrzymują to wszystko, co prezentują na pokazie, ale, co dla nich ważniejsze, przeżywają niepowtarzalną przygodę występując na wybiegu dla modelek razem ze znanymi osobami. Ma to szczególne znaczenie dla dzieci autystycznych i wycofanych. Dziś podczas wydarzenie wspieramy również małą Hanię, mieszkankę Grodziska, która po operacji serca potrzebuje codziennych, bardzo kosztownych rehabilitacji, których koszt przekracza możliwości rodziców. Będziemy dla niej licytować SUPERPREZENT, który jest jednym ze sponsorów wydarzenia - cytuje słowa Hanny Głowackiej serwis AKPA.

Nasze Gwiazdy

Na wybiegu pojawiły się znane gwiazdy srebrnego ekranu, które  wraz z potrzebującymi dziećmi prezentowały stroje na nadchodzącą porę roku. Były to między innymi kurtki zimowe, dresy i stroje sylwestrowe.

Nie zabrakło oczywiście naszych produktów. Ubraliśmy celebrytów i dzieci w ciepłe, puchowe szlafroki marki Dkaren - niezbędne stroje domowe każdej zimy.

Szlafroki dla najmłodszych uczestników wybiegu były szyte przez nas na wymiar. Zapewnienie ciepłych, domowych ubrań podczas tego pokazu było szczególnie istotne, ponieważ dzieci biorące w nim udział były obdarowane założonymi przez nie produktami. Co również ważne - celebryci sami wybierali według własnego uznania stroje z kolekcji Dkaren, w których się prezentowali, a niektórzy nawet chcieli je zachować dla siebie! Wydarzenie umiliła nam wspaniała Iwona Węgrowska, która zaśpiewała dla nas utwory ze swojego albumu, a niezawodny Mycatering przygotował przepyszne i cieszące oko przekąski. Dodatkowym urozmaiceniem wieczoru było wystąpienie Karola Strasburgera i Piotra Mroza w... śpiworach :)

Było nam niezmiernie miło widzieć wszystkie uśmiechnięte twarze, zarówno dzieci jak i celebrytów! Zapraszamy do zapoznania się z wyborami gwiazd!

Hanna Głowacka

Dkaren - Pokaz mody Gwiazdy Dzieciom - Hanna Głowacka

PODOMKA

DIANA DŁUGA

Podomka Diana

Ela Romanowska

Dkaren - Pokaz mody Gwiazdy Dzieciom - Ela Romanowska

PODOMKA

DIANA DŁUGA

Podomka Diana

Mandaryna

Dkaren - Pokaz mody Gwiazdy Dzieciom - Mandaryna

BLUZA

ARIELA

Bluza Ariel

Karolina Motylewska

Dkaren - Pokaz mody Gwiazdy Dzieciom - Karolina Motylewska

HALKA

KARMEN2

Halka Karmen 2

Katarzyna Pakosińska

Dkaren - Pokaz mody Gwiazdy Dzieciom - Katarzyna Pakosińska

PODOMKA

DIANA DŁUGA

Weronika Zubowicz

Dkaren - Pokaz mody Gwiazdy Dzieciom - Weronika Zubowicz

PODOMKA

DIANA DŁUGA

Podomka Diana

Hanna Śleszyńska

Dkaren - Pokaz mody Gwiazdy Dzieciom - Hanna Śleszyńska

PODOMKA

DIANA DŁUGA

Podomka Diana

Weronika Koral

Dkaren - Pokaz mody Gwiazdy Dzieciom - Weronika Koral

PODOMKA

DIANA DŁUGA

Podomka Diana