Kiedy jest Black Friday 2022?

Black Friday 2022 przypada 25 listopada w piatek. Wiele sklepów zaczyna wprowadzać rabaty już dużo wcześniej niż oficjalny dzień Black Friday.

Dlaczego Black Friday?

Czarny piątek to nazwa nadana dniu po Święcie Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych. Tradycyjnie jest to dzień, w którym sprzedawcy oferują duże zniżki, a kupujący ściągają do sklepów w poszukiwaniu okazji. Uważa się, że termin "Black Friday" pochodzi z lat 60-tych.

Dlaczego uwielbiamy Black Friday?

Black Friday dla wielu jest to po prostu świetna okazja, aby złapać kilka niesamowitych ofert na przedmioty, które chcieli przez cały rok. Inni lubią świąteczną atmosferę i możliwość wcześniejszego rozpoczęcia zakupów świątecznych. Niezależnie od powodów, nie ma wątpliwości, że Czarny Piątek jest obecnie stałym punktem w globalnym kalendarzu zakupów.

Black Friday 2022

Co kupić na black friday 2022? Na Black Friday warto rozpatrzyć zakup prezentów świątecznych dla najbliższych. Jest to również świetna okazja do zakupu produktów w niższej cenie np. jeśli kończą Ci się zapasy danego produkytu, lub od dawna chciałaś/eś kupić sobie daną rzecz z pewnością  promocyjne ceny na Black Friday  sprawią, że dana rzecz będzie bardziej przystępna

Kiedy jest czarny piątek?

Czarny piątek wypada oczywiście w piątek. W 2022 roku Czarny Piątek wypada 25 listopada.