9 sierpnia Dzień Miłośników Książki!

9 sierpnia obchodzimy Dzień Miłośników Książki! Dla zapalonych czytelników nie ma nic lepszego niż rozkoszowanie się dobrą książką. Niezależnie od tego, czy jest to trzymający w napięciu thriller, rozgrzewający romans, czy fascynująca książka non-fiction. Książki mają moc przenoszenia nas do innych światów i wprowadzania nas w nowe perspektywy.

Jak świętować Dzień Miłośników książek?

Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym czytelnikiem, czy osobą, która czyta tylko od czasu do czasu,istnieje wiele sposobów na świętowanie Dnia Miłośników Książki. Oto tylko kilka pomysłów:

-Odwiedź lokalną bibliotekę lub księgarnię i sprawdź kilka nowych tytułów. Nie ma nic lepszego niż przeglądanie półek i odkrywanie nowych tytułów, które można dodać do swojej listy lektur. Jeśli szukasz czegoś konkretnego, zapytaj pracowników o rekomendacje.

-Podaruj książkę komuś wyjątkowemu w swoim życiu.

-Podziel się swoją miłością do czytania z kimś, kto zazwyczaj nie czyta książek. -Napisz recenzję swojej ostatniej lektury i umieść ją w Internecie podziel się z innymi swoimi wrażeniami.

A wieczorem...

Zrób sobie wieczór z książką. Zaparz herbatę, zapal świece. Wybierz lekturę, zadbaj o atmosferę. Ubierz się w coś wygodnego np. nasze piękne piżamki idealne na wieczór z książką. Wybierz satynowy komplet lub otul się miękkim szlafrokiem z bawełny czy wiskozy.

Miłego czytania!

Komplet Remi
Komplet Remi
Halka Harper
Halka Harper
Podomka Hailey
Podomka Hailey
Halka Gloria
Halka Gloria
Podomka Diana
Halka Fabiola
Podomka 90
Podomka 90
Podomka Alexandra
Podomka Alexandra
Komplet Skaylor
Komplet Skaylor
Halka Alice
Halka Alice

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.