Świąteczne piżamy

Świąteczne piżamy

Spędź magiczne Święta z piżamkami Dkaren ! Najlepszy pomysł na prezent dla całej rodziny to piżamki. W ofercie świąteczme wzory, czerwone szlafroki i podomki.
Spędź magiczne Święta z piżamkami Dkaren !  Najlepszy pomysł na prezent dla całej rodziny to piżamki. W ofercie świąteczme wzory, czerwone szlafroki i podomki.
Spędź magiczne Święta z piżamkami Dkaren ! Najlepszy pomysł na prezent dla całej rodziny to piżamki. W ofercie świąteczme wzory, czerwone szlafroki i podomki.

Przygotuj się na magiczne Święta z produktami Dkaren

Święta Bożego Narodzenia to czas radosny i wyjątkowy. Przygotowujemy się do nich na bardzo wielu płaszczyznach: planujemy potrawy, świąteczny wystrój mieszkania, prezenty, a nawet garderobę. Na swetrach, skarpetach, a nawet nocnej bieliźnie prym wiodą świąteczne printy. Zobacz wyjątkowe piżamy na najbliższy adwent i święta!

Magiczny czas adwentu z Dkaren

Przygotowania do Bożego Narodzenia rozpoczyna okres adwentu. To czas oczekiwania w skupieniu na radosne wydarzenie, które ma niebawem nastąpić. Jest to także okres intensywnych przygotowań, kiedy to dokonujemy większości najważniejszych zakupów. Świąteczne piżamki dla całej rodziny to obowiązkowy element w każdej szafie, który jeszcze intensywniej pomoże nam odczuć magię adwentu. Zobacz świetne propozycje od Dkaren na te okoliczności!

Świąteczna piżamka

W propozycjach Dkaren znajdziesz przede wszystkim wygodne i niezwykle kobiece komplety bielizny nocnej, wprost idealne na ten świąteczny czas. Jedną z nich jest świąteczna piżamka składająca się z koszulki na cienkich ramiączkach oraz krótkich spodenek. Ta zimowa bielizna nocna wykonana jest z przyjemnej w dotyku wysokiej jakości satyny. Luźniejszy krój i precyzyjne wykończenie sprawią, że będzie Ci w niej wyjątkowo wygodnie - możesz liczyć na całkowitą swobodę ruchów! Jeśli jednak krótkie spodenki są dla Ciebie zbyt lekkie, to wybierz komplet, który składa się z koszulki oraz długich spodni. Może to być zarówno klasyczna czerwona piżamka, jak i utrzymana w innej kolorystyce.

Czerwone komplety i świąteczne printy

Świąteczną kolekcję uzupełnia świetny satynowy szlafroczek o długości do połowy uda. Szerokie i długie rękawy oraz pasek pozwalają na pełną swobodę ruchów i czynią go idealną częścią garderoby na świąteczne poranki i wieczory. Ta klasyczna i niezwykle kobieca podomka szczelnie otuli ciało przed chłodem i przede wszystkim wkomponuje się w mieszkanie przygotowane na Boże Narodzenie. Od Dkaren do wyboru mamy czerwony szlafroczek, czarny w złote motywy oraz wiele innych.

Każdy zestaw bielizny nocnej utrzymany jest w świątecznej stylistyce. Jest to więc nie tylko czerwona piżamka, ale również inne printy i wzory przywodzące na myśl zimowy i świąteczny czas. Znajdą się tam bordowe odcienie czerwieni, czerwono-czarna kratka, paseczki, biel, czerń oraz złoto. Satynę zdobią świąteczne rysunki i motywy, które kojarzą się z tymi wyjątkowymi świętami. Są to więc gwiazdki, łańcuszki, choinki, pierniczki czy renifery - z całą pewnością nie można ich pomylić z żadnym innym okresem kalendarzowym.

Świąteczne piżamki dla całej rodziny

Aby jeszcze bardziej wczuć się w przedświąteczny klimat, warto w świąteczne piżamki zaopatrzyć całą rodzinę. Jest to również świetny pomysł na praktyczny i zarazem zabawny prezent, który każdy z członków rodziny znajdzie pod choinką. Dkaren to komplety bielizny nocnej uszyte z przyjemnych w dotyku i zapewniających pełny komfort materiałów. Precyzyjne wykończenie i kroje zapewniające swobodę ruchów sprawią, że również do nas dotrze magiczny czas adwentu.

wyjątkowe projekty

Wyjątkowe

projekty

W każdy projektowany element garderoby wkładane jest serce i najlepsze pomysły. Właścicielka jest nie tylko projektantką z zamiłowania, ale także krawcową z zawodu.

wysoka jakość

Wysoka

jakość

Zastosowanie materiałów wysokiej jakości i szczególna troska podczas wykonania, sprawiają, że każdy projekt jest dopracowany, trwały i estetyczny.

piękne wykończenie

Piękne

wykończenia

Wyszukana elegancja i dbałość o detale. Ponadto ozdobne wykończenia jak koronki sprawiają, że jakość i piękny wygląd idą ze sobą w parze.

#DkarenGirls

Siła Kobiet to Dkaren. Dołącz do DkarenGirls. Zrób zdjęcie w naszej piżamce i otaguj Nas na Instagramie

Szukasz pomysłu

Na prezent

Usługa prezentowego pakowania produktów. Chcesz obdarować bliską osobę bielizną Dkaren?

Szukasz pomysłu

Na prezent

Bielizna nocna to jedyne zakupy które cieszą facetów. Zrób sobie i jemu prezent. Daj się jej uwieść i podaruj jej wyjątkową bieliznę Dkaren