Sposoby na długi i udany... wieczór

 (2)

Sposoby na długi i udany... wieczór

Podstawą udanego związku jest SEKS?

Tak. Pożycie seksualne odgrywa bardzo ważną rolę w każdym związku i niejednokrotnie stanowi jego fundament. Nic tak nie scala związku jak bliskość. Sfera namiętności i erotyki zbliża do siebie partnerów.

Mimo, że Internet znacząco wyzwolił tę sferę to i tak seks nadal stanowi temat tabu. Nie tylko społecznie, ale także między partnerami. Jak pobudzić nasze życie seksualne? Jak wspólnie spełniać swoje fantazje erotyczne?

Fantazje, które spełnisz, noce których nie prześpisz, czyli sposoby na długi i udany… wieczór

1. Gra wstępna może się zacząć już w ciągu dnia. Liściki pozostawione na blacie w kuchni czy gorące wiadomości w ciągu dnia, dodatkowo podkręcą atmosferę przed wieczorem.

2. Nie bójcie się rozmawiać o tym na co macie ochotę. Jeśli to zbyt krępujące by rozmawiać o tym bezpośrednio, można pofantazjować w smsach. Rozmawiajcie! Nie zawsze oboje chcecie tego samego, ale tylko rozmawiając o Waszych oczekiwaniach i pragnieniach, dojdziecie do konsensusu wzajemnego zaspokajania swoich potrzeb. Ja Ci coś dam jak Ty mi coś dasz. Idźcie na kompromis.

3. Fantazjujecie wspólnie w ciągu dnia np. wyślij jej seksowny komplet bielizny, w którym byś ją widział.  W ofercie Dkaren szeroka gama bielizny nocnej. Zamów dla niej bieliznę, lub niech sama wybierze coś dla siebie i Cię zaskoczy. Karta podarunkowa Dkaren to idealny pomysł na prezent i udany wieczór we dwoje. Taka forma prezentu niespodzianki może zagościć na dłużej w Waszym związku. Co jakiś czas warto zadbać o podkręcenie atmosfery. W bieliźnie Dkaren odkryjecie seks na nowo.

4. Bielizna nocna to doskonały sposób na podkręcenie wieczoru. Szalenie seksowne koronki, komplety z siateczki, które nie mają nic zakrywać. Zmysłowe podomki, które pobudzają wyobraźnie. Nic tak nie pobudza mężczyzn jak seksowne wdzianka, w dużej większości jest to bardziej podniecające niż nagie Kobiece ciało. Najpierw szaleństwo na widok ukochanej w seksownej bieliźnie, a następnie chęć rozebrania jej.

5. Zaplanujcie wieczór. Przygotujcie wspólną kolację. Zadbajcie również o namiętna atmosferę w kuchni. Bądźcie blisko. Przerwa w krojeniu sałatki na namiętny pocałunek, czy delikatne muśnięcie dłoni.

6. Po kolacji obejrzyjcie wspólnie film lub ulubiony serial. Komentujcie zachowania bohaterów i zgadujcie jak potoczy się akcja filmu. Rozmawiajcie i śmiejcie się. Wszystkie te dzienne ‘igraszki’ spowodują,że atmosfera do wieczora będzie wrzała. Przez cały dzień budujcie napięcie sesksualne, które wieczorem zaspokoicie.

7. A wieczorem… wieczorem będzie magia. Dalszy scenariusz zależy tylko od Was. Szukajcie doświadczeń i nowych wrażeń, odkryjcie seks na nowo.

 (2)