Satynowa gumka - idealny dodatek wiosenno-letniej stylizacji. Otrzymaj gratis!

 (1)

Satynowa gumka - idealny dodatek wiosenno-letniej stylizacji. Otrzymaj gratis!

W Dkaren, nie tylko zapewniamy wysoką jakość produktów, ale również zawsze chcemy naszych klientów obdarować dodatkowymi niespodziankami. Dlatego do każdego zamówienia dodajemy gratisową satynową gumkę, która nie tylko ozdobi Twoje włosy, ale również będzie idealnym dopełnieniem Twojej stylizacji dziennej.

Zalety noszenia naszych satynowych gumek:

➥Satynowa gumka jest delikatniejsza dla włosów niż tradycyjne gumki, które przez ich nierówną strukturę często zacinają i ciągną włosy, co może prowadzić do ich łamania.

➥Satynowa gumka może pomóc chronić włosy przed uszkodzeniem, ponieważ jej gładka powierzchnia minimalizuje tarcie i łamanie włosów podczas ich spinania. Jest to szczególnie ważne dla osób o cienkich lub delikatnych włosach, które są bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Jest również łatwiejsza do zdejmowania z włosów, co może również pomóc w minimalizowaniu uszkodzeń.

➥Satynowe gumki nie odgniatają się na włosach.

➥Satynowe gumki są eleganckie i modnie wyglądają, dzięki czemu stanowią ciekawy element stylizacji i nadają się zarówno do codziennych, jak i bardziej formalnych okazji.

➥Satynowe gumki dkaren są szyte ręcznie w Polsce z najwyższej jakości satyny.

Gumka satynowa gładka
Zestaw gumek
Zestaw gumek
Gumka satynowa flowers
Gumka satynowa Flowers

Fryzury z wykorzystaniem satynowej gumki:

Kok na gumce satynowej

Kok to bardzo uniwersalne upięcie, które kobiety robią od zawsze. Może przybierać różne formy, może być idealnie dopracowany lub też tworzyć tzw. artystyczny nieład, czy messybun.

Jak zrobić kok?

Rozczesz dokładnie włosy. Zbierz włosy do tyłu, lub jeśli wolisz, zrób przedziałek na środku lub na boku, taki jak na co dzień nosisz i jest Ci wygodnie: ) Złap włosy w kucyk, a następnie w połowie złap gumką, uformuj kształt koka, podepnij spinkami, z boku wydziel pojedyncze cienkie pasma i gotowe : )

Kok na warkocz

Mozesz także zapleść warkocz, zrobić kucyk i owinąć warkocz wokół niego, na to nakładając satynową gumke w celu utrzymania fryzury.

Satynowa gumka na kucyk

Kucyk to jedna z najprostszych fryzur jakie można samemu wykonać. Kucyk możemy wystylizować wysoko lub nisko. Wybierz jeden z modeli gumek satynowych i zdecyduj na jakiej wysokości zrobić 'kitkę'. Możesz idealnie zaczesać włosy i upiąć gumką, ale także mozesz zrobić kucyk i wyciągnąć pojedycze pasma przy twarzy.

Gumka satynowa na warkocz

Gumka satynowa idealnie sprawdzi się jako zakończenie warkocza. Taka fryzura jest niezwykle dziewczęca i romantyczna.

Satynowa gumka na rękę

Nasza satynowa gumka, świetnie sprawdzi się również jako dodatek noszony na ręku. Jej modny wzór będzię świetnym dopełnieniem wiosenno-letniej stylizacji.

Zrób zakupy i otrzymaj gumkę gratis!

Zapraszamy do odkrycia najnowszych trendów w modzie bielizny nocnej. W naszym sklepie znajdziesz produkty dla kobiet w każdym wieku i o różnych preferencjach. Od romantycznych koronek, po bardziej minimalistyczne fasony - mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się pięknie i pewnie. A do każdego zamówienia, oczywiście satynowa gumka gratis.

Podomka 100 czerwona
Podomka
Satynowa gumka do włosów
Satynowa gumka do włosów
Podomka 100 wrzos
Podomka 100 wrzos
Podomka Avery
Podomka
Komplet Avery
Komplet Avery
Podomka Brooklyn
Podomka Brooklyn

 (1)