Przepis na idealny wieczór z siostrą lub przyjaciółką

 (3)

Przepis na idealny wieczór z siostrą lub przyjaciółką

Siostra to przyjaciółka na całe życie wiadomo.

Macie siostre? To macie szczęście. 13 czerwca obchodzimy Święto Siostry. Z tej okazji mamy dla Was rabat 15% na drugi produkt na hasło: Sisters

Jesteście zupełnie różne? Interesujecie się czymś innym? Czasami się spieracie? Nie ma to znaczenia, siostrzana więź jest naturalnie instynktowna. Wspólne dzieciństwo to fundament więzi na całe życie. Zróbcie sobie prezent ! Idealny wieczór z siostrą lub przyjaciółką w piżamkach Dkaren.

Siła Sióstr z Dkaren

Macie siostrę? Najlepsza przyjaciółka jest dla Ciebie jak siostra? Siostry z krwi czy siostry z wyboru ? Nieważne najważniejsze by mieć z kim dzielić radości i smutki. Lubicie spędzać razem czas? W naszych piżamkach wieczory są długie i szalone, a rozmowy nigdy się nie kończą.

Przepis na idealny wieczór z Siostrą lub przyjaciółką

Na początek wspólne gotowanie i przygotowywanie przekąsek na długi wieczór. Odrobina wina i dobra muzyka w tle, już wtedy mogą dodatkowo wprawić Was w świetny nastrój.. Kobiety uwielbiają eksperymentować w kuchni i tworzyć nowe przepisy. Zatem, działajcie ! Dzielcie się doświadczeniami i trikami w kuchni. Jedzenie przygotowane co dalej? Wszystko zależy od Was. Film ? Domowe SPA czy taneczne szaleństwa? Domowe maseczki i malowanie paznokci, a może wspólne szykowanie i malowanie? Zaszalejcie z makijażem i fryzurą. Zróbcie się na bóstwo ubierzcie piżamki Dkaren i uwiecznijcie to wspólnym zdjęciem.A może zmysłowa sesja dla Partnera? Z siostrą lub przyjaciółką zapomnisz o nieśmiałości przed obiektywem a na pewno będzie przy tym dużo zabawy.

 (3)