Powrót do szkoły. Jak się przygotować?

 (1)

Powrót do szkoły. Jak się przygotować?

Wakacje dobiegają końca i nadszedł czas, aby zacząć myśleć o powrocie do szkoły. Dla uczniów oznacza to odkurzenie plecaka, zakup nowych przyborów szkolnych i powrót do regularnej rutyny. To może być pracowity i stresujący czas, ale jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby przejście to przebiegło bardziej płynnie.

Co kupić do szkoły?

Jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, jest zorganizowanie się. Przed pierwszym dniem szkoły poświęć trochę czasu, aby przejrzeć swoją szafę i stworzyć garderobę z czystych, wygodnych ubrań, które możesz nosić przez cały tydzień. Zrób listę przyborów szkolnych, których będziesz potrzebować i upewnij się, że masz wszystko przed rozpoczęciem szkoły. Na koniec poświęć trochę czasu na przejrzenie planu zajęć oraz spisu książek i wymagań, abyś wiedział, czego możesz się spodziewać na każdym przedmiocie.

Przyjemne poranki z Dkaren

Aby poranna rutyna i przygotowania do szkoły były przyjemniejsze polecamy nasze piżamki, które umilą poranki. W ofercie znajdziecie szlafroczki z przyjemnej wiskozy, bawełny czy ciepły puch.

Podomka Laura
Podomka Laura
Podomka Lena
Podomka Lena
Podomka Inga
Podomka Inga

Dresy idealne do szkoły

Wczesno -jeseinna pogoda bywa nieprzewidywalna, z jednej strony lato będzie próbowało jeszcze się pokazać, z drugiej mogą zaskoczyć nas chłodne poranki. Warto być przygotowanym. Nasze bluzy z kapturem doskonale sprawdzą się na jesienne poranki.

Komplet Wenezja
Komplet
Bluza Seattle
Bluza Seattle
Komplet Seattle
Komplet Seattle
Komplet Koko puder
Komplet
Komplet Koko szary
Komplet Koko szary
Komplet Koko bordo
Komplet Koko bordo

Szorty na wf

W naszej ofercie znajdziesz krótkie szorty, które moga sprawdzić się na lekcję wychowanoa fizycznego,a także do codziennej aktywności fizycznej.

Gumka do włosów

Na lekcji wf-u zaleca się upięcie włosów, by nie przeszkadzały podczas ćwiczeń. W naszej ofercie znajdziesz stylowe gumki do włosów, które możesz wykorzystać do upięcia włosów w szkole. Nasza gumka do włosów to uniwersalny dodatek do włosów, który można wykorzystać do stworzenia wielu różnych fryzur. Najpopularniejszą z nich jest kucyk, który możesz nosić wysoko na głowie lub nisko przy szyi. Aby stworzyć kucyk, wystarczy zebrać wszystkie włosy w uchwyt do kucyka i upiąć go.

Powrót do szkolnej rutyny

Powrót do szkolnej rutyny może być trudny dla wielu uczniów, rodziców i nauczycieli, pierwszy tydzien to ponowne wejście w rytyne. Jednak warto podejść do tego z pozytywnym nastawieniem. Bez względu na to, czy cieszysz się na kolejny rok nauki, czy też przeraża Cię myśl o wczesnym wstawaniu na zajęcia, ważne jest, aby podejść do nowego roku szkolnego z pozytywnym nastawieniem. W końcu pozytywna perspektywa może zrobić różnicę w twoim sukcesie akademickim. Jeśli więc czujesz się zdenerwowany powrotem do szkoły, weź głęboki oddech i przypomnij sobie, że jesteś zdolny do wszystkiego, co sobie założysz. Z pozytywnym nastawieniem, na pewno rozpoczniesz nowy rok szkolny na dobrej stopie!

 (1)