Pomysł na babyshower w piżamkach

 (1)

Pomysł na babyshower w piżamkach

Babyshower to tradycyjna amerykańska impreza, która jest organizowana na kilka tygodni przed narodzeniem dziecka. Głównym celem tej imprezy jest celebrowanie narodzin dziecka oraz obdarowanie przyszłej mamy, praktycznymi prezentami i zorganizowanie dla niej przyjemnego czasu w gronie bliskich osób.

Podczas przyjęcia babyshower przyszła mama otrzymuje różnego rodzaju prezenty, takie jak ubranka, pieluszki, zabawki, artykuły do pielęgnacji dziecka, książki z poradami dla rodziców, czy też karty upominkowe do sklepów z artykułami dziecięcymi. W czasie imprezy często organizuje się różne gry i zabawy, które mają na celu zintegrowanie uczestników oraz zapewnienie dobrej zabawy dla przyszłej mamy.

Babyshower to zwyczaj, który zyskuje coraz większa popularność również w tym w Polsce. Jest to okazja do zorganizowania przyjemnego spotkania w gronie bliskich osób oraz obdarowania przyszłej mamy prezentami, które pomogą w przygotowaniach do narodzin dziecka.

Jaki motyw przewodni na babyshower?

Przyjęciu babyshower bardzo często nadaje się motyw przewodni imprezy. Np. Jeśli Mama zna płeć dziecka i chce się nią podzielić to bardzo często babyshower jest kolorystycznie przygotowane pod płeć dziecka. Jeśli mama spodziewa się dziewczynki wtedy goście przychodzą ubrani na różowo lub mają na sobie różowe akcenty. Natomiast jeśli ma urodzić się chłopczyk wtedy goście maja za zadanie ubrać akcent niebieski. Są równiez inne fajne pomysły na motyw przewodni babyshower.

Babyshower w piżamkach

Bardzo ciekawym pomysłem jest babyshower w piżamkach i szlafroczkach. Stworzenie klimatu przytulności i wygody. Młoda Mama mogłaby mieć na sobie piękna satynową haleczkę, która idealnie podkreśli ciążowe kształty. Do tego idealnie dopasowany szlafroczek. Pozostali goście także mogliby wybrać piżamowe komplety lub szlafroki. Dekoracje takiej imprezy mogłyby stanowić duże ilości poduszek i koców. Na babyshower w piżamkach warto zastosować ciepłe i przytulne dekoracje. Można postawić na miękkie poduszki, pledy, dywaniki, a także na nakrycia na stół. Można też postawić na kolorowe balony, lampiony, czy kolorowe światełka, aby stworzyć przyjemny klimat. Babyshower w piżamkach to ciekawy temat przewodni, który z pewnością przypadnie do gustu przyszłej mamie oraz jej gościom. Taka impreza może być bardzo przyjemna, a także wyjątkowa i piękna. Pamiętaj aby na zaproszeniu napisać jaki jest temat przewodni!

Podomka 100
Podomka 100
Halka Luna
Halka Luna
Podomka Brooklyn
Podomka Brooklyn
Podomka 90
Podomka 90
Halka Luna
Halka Luna
Podomka Brooklyn
Podomka Brooklyn

Jak zorganizować babyshower?

Oto kilka tipów jak zorganizować babyshower:

Zaproszenia na przyjęcie babyshower

Zaproszenia na babyshower to musthave,to w nim zawrzesz najważniejsze informacje o imprezie, jej charakterze itp, ponadto to świetna pamiątka. Obecnie takie zaproszenia są dostępne w sklepach papierniczych. Na zaproszeniu napisz termin, miejsce oraz temat przewodni imprezy i wszystkie inne ważne informacje.

Tematyczne dekoracje

Kup tematyczne dekoarcje, Przyjęcie można ozdobić balonami, girlandami, kwiatami, czy też tematycznymi nakryciami na stół.

Gry i zabawy podczas babyshower

Babyshower to idealna okazja, aby zorganizować różne gry i zabawy dla przyszłej mamy i jej gości. Mogą to być tradycyjne gry, takie jak kolorowanki dla dzieci czy odgadywanie piosenek związanych z tematem dziecięcym. Innym pomysłem jest organizacja quizu z pytaniami związanymi z ciążą i macierzyństwem.

Przekąski i napoje

Podczas babyshoweru warto przygotować smaczne i zdrowe przekąski oraz napoje dla gości. Można zaserwować tapasy, przystawki, ciasta, mini kanapki, muffiny, a także orzeźwiające napoje owocowe lub koktajle. Wszystko to oczywiście w zdrowym wydaniu.

Prezenty na babyshower

Babyshower to również pierwsza okazja do obdarowania przyszłej mamy prezentami, które pomogą jej w przygotowaniach do narodzin dziecka. Można prosić gości o przyniesienie prezentów z listy życzeń, na przykład pieluszek, ubranek, zabawek lub kosmetyków dla niemowląt.

Pamiątka z przyjęcia babyshower

Warto pamiętać o pamiątkach z babyshoweru, które będą miłym wspomnieniem dla przyszłej mamy i jej dziecka. Można zrobić zdjęcia gości i przyszłej mamy, które następnie wydrukować lub umieścić w albumie. Można także poprosić gości o napisanie życzeń i przemyśleń na specjalnie przygotowanej kartce, którą później przyszła mama będzie mogła przechować jako pamiątkę.

Podsumowując, babyshower to przyjęcie, które coraz częściej organizowane jest w Polsce. Można zastosować wiele ciekawych pomysłów na jego organizację, aby uczynić ten dzień wyjątkowym dla przyszłej mamy i jej gości. My polecamy pijama party, z pewnością będzie to niezapomniany dzień !

Podomka Viola
Podomka Viola
Podomka Ola
"Podomka
Podomka Adela
Podomka Adela
Halka Abeni
Halka Abeni
Halka Iga
Halka Iga
Halka Ife
Halka Ife

 (1)