Podsumowanie roku 2021 Dkaren

 (1)

Podsumowanie roku 2021 Dkaren

W 2021 na pewno nie próżnowaliśmy ! 2021 był bardzo intensywny i pracowity. Tak wiele się działo… Obchodziliśmy 20 lecie powstania marki ! Niesamowity moment, w który sami nie wierzymy. 20 lat? Kiedy to zleciało?Ale od początku....

Co się działo w 2021 Dkaren?

Na początku roku przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego, coś czego Internet dotychczas nie widział. Z okazji Walentynek, Święta miłości, które jest dla Nas co roku bardzo ważne. Stworzyliśmy stronę, na której mogliście zawieszać kłódki. Jeśli kogoś ominął ten projekt to pokrótce streszczamy.Daliśmy Wam możliwość zawieszenie wirtualnej kłódki na kilku mostach i aranżacjach. To wy wybieraliście również rodzaj kłódki. Ukochana osoba mogła dowiedzieć się o zawieszonej kłódce z wiadomości email. Akcja zostawkłódkę cieszyłą się ogromnym zainteresowaniem ! Był to niesamowity czas kiedy mogliśmy poznawać Wasze historie miłosne na małych kłódkach.

MARZEC

W marcu poznaliście naszą nową kolekcje. Pastelowe piżamki szybko wpadły Wam w oko. Do tego kampania na dzień Kobiet oraz wiosenne nowości.

KWIECIEŃ

Kwiecień był również niesamowity. Z okazji Świąt Wielkanocnych zorganizowaliśmy interaktywną zabawę, W niektórych Państwach tradycją jest zbieranie jajek ukrytych przez zajączka. My przenieśliśmy tę zabawę online. W naszej zabawie do zgarnięcia był rabat o wartości 50% na zajączka od Dkaren : )

MAJ

Kampania na dzień Mamy była dla Nas ważna. Wspieramy wszystkie Kobiety i doceniamy Mamy !

Złota siódemka

Zostaliśmy wyróżnieni w plebiscycie Złota siódemka branży odzieżowej Za co jeszcze raz dziękujemy! Był to dla Nas szczególny moment i niesamowity prezent na 20-te urodziny marki. Bo od 20 lat szyjemy dla Was!

CZERWIEC

Czerwiec był bardzo gorący i intensywny.

1 czerwca 2021 - 20 lat Dkaren ! Tę wyjątkową rocznice świętowaliśmy nie tylko z Wami poprzez liczne akcje i promocje. Przede wszystkim świętowaliśmy z ludźmi, którzy przyczynili się do rozwoju i sukcesu naszej marki. Nasi pracownicy!

Co jeszcze się działo w czerwcu?

Przygotowaliśmy serię poradników wakacyjnych dla Was m.in: Jak modnie wyglądać na plaży? Co zabrać ze sobą nad wodę?

Kampania Miss Euro. Jak piłka nożna to piękne Kibicki. Kobieca strona Mistrzostw! Zorganizowaliśmy konkurs ! Najpiękniejsza Polska Kibicka wybrana przez Dkaren Liczy się kreatywność i dobra zabawa! Miss Euro 2020 Dkaren Wasze zdjęcia konkursowe stanowiły Wasze postrzeganie Mistrzostw i kibicowania naszej reprezentacji! Czy jest coś co może odwrócić uwagę Facetów od meczu reprezentacji? TAk. Bielizna nocna Dkaren

Najlepszy Polski Produkt - Halka Deyla od Dkaren

Niezmiernie Nam miło poinformować, że nasza halka Deyla przeszła do kolejnego etapu konkursu Allegro Projektownia na Najlepszy Polski Produkt w głosowaniu publiczności oraz nagrody głównej od Jury składzie: Ewa Minge, Celestyna Lendo-Zachariasz, Andrzej Pągowski

LIPIEC

Wielkopolska Miss

Zostaliśmy partnerem konkursu Wielkopolska Miss.Nasze produkty zostały zauważone przez organizatorów prestiżowego konkursu piękności. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową podczas zgrupowania kandydatek. Ponadto uczestniczki konkursu wystąpiły na gali finałowej w naszych kreacjach. Zasiedliśy również w Jury konkursu, a także przyznaliśmy tytuł Miss Wielkopolska Dkaren.

SIERPIEŃ

Upalne lato z Dkaren. Dalsza część poradników dla Was

WRZESIEŃ

Jesienne nowości i sesja zdjęciowa

PAŹDZIERNIK

Różowy październik.

Październik jest miesiącem świadomości raka piersi. Jak zawsze chcieliśmy poruszyć temat profilaktyki i badań mammograficznych. Nasz przekaz był jeden Kobieto badaj się ! Dlaczego to takie ważne? Profilaktyka, a nie długie leczenie !

LISTOPAD

BLACK okazje. Z okazji Black Friday przygotowaliśmy koło rabatowe, w którym co piątek nowy rabat dla Was.

GRUDZIEŃ

Interaktywny kalendarz adwentowy. Wspólne odliczanie do Świąt. Jak co roku chcieliśmy Was wprowadzić w świąteczny nastrój. Codziennie odkryliście z Nami kartki z kalendarza adwentowego i zbieraliście rabat na zakupy. Sylwester ! Jak zawsze chcemy być z Wami. Również przygotowaliśmy Sylwestrowy poradnik

Ponadto co się wydarzyło w 2021?

W 2021 jesteśmy na AMAZON i ZALANDO

Nasze produkty możecie znaleźć na Zalando i Amazon Nasza firma rozwija się i zdobywa coraz większą rzeszę zadowolonych Klientek.

Ankiety

Przygotowaliśmy 3 ankiety, które pozwoliły nam dowiedzieć się jak odbierana jest nasza marka przez Was, jak poprawić funkcjonalność, jakie treści Was interesują.

Sesje zdjęciowe

Zorganizowaliśmy sesję z laureatkami konkursu na Facebooku i Instagramie.

Wywiady na 20 lecie powstawania marki

W 2021 z okazji 20 lecia powstania marki mogliście dowiedzieć się o Nas więcej. Przygotowaliśmy 3 wywiady z Właścicielami marki, które pozwoliły poznać historię marki, oraz dowiedzieć się więcej jak wyglądał rozwój marki. Kto przegapił polecamy serdecznie nadrobić ! Wywiady na pewno stanowią duża inspirację i motywację do realizacji własnych celów i marzeń. Zrób pierwszy krok, postaw nogę na pierwszy stopień nawet jeśli nie widzisz całych schodów!.

Podsumowanie 2021

2021 był dobrym rokiem. Jak każdy wiele przyniósł dobrego, ale też wiele Nas nauczył. Jedno się nie zmieniło. Działamy z pasji i zamiłowania. A największą radość, siłe i motywacje daje nam zadowolenie naszych Klientek. Wasze historie czy Wasze zdjęcia w naszych produktach to dla Nas euforia, radość i duma.

Nasze produkty są skierowane do wszystkich Kobiet. Śledząc nasze media społecznościowe wiecie, że nasze produkty wybierają przyszłe Mamy, Kobiety pełniejsze, starsze, młodsze, jesteśmy pewni,że każdy znajdzie coś dla siebie w czym będzie czuł się pięknie !

W 2022 chcemy  dalej  dodawać Wam odwagi i pewności siebie ! Chcemy być z Wami!

 (1)