Ostatnie dni lata. Jak się zrelaksować?

 (2)

Ostatnie dni lata. Jak się zrelaksować?

Czas urlopów powoli dobiega końca. Jak wykorzystać ostatnie dni lata? Zbliża się początek roku szkolnego. Dla uczniów oznacza to powrót do obowiązków szkolnych. Tym samym dla wielu z Nas kończy się sezon wyjazdowy, urlopowy. Jednak warto wykorzystać ciepłe letnie dni do końca.

Kulinarne wariacje

Jedną z najlepszych rzeczy w lecie jest obfitość świeżych owoców i warzyw. Wykorzystaj to, odwiedzając rynek rolniczy i zaopatrując się w sezonowe produkty. Na wielu rynkach można też kupić lokalny miód, dżemy i inne przysmaki. Wykorzystaj ostatnie dni lata na upieczenie ciasta ze śliwek lub zrobienie przetworów na zimę

Komplet Koko puder
Komplet
Komplet Koko szary
Komplet Koko szary
Komplet Koko bordo
Komplet Koko bordo

Wypad nad wodę

Sposobem na cieszenie się ostatnimi dniami lata jest wyjście na zewnątrz i zwiedzanie. Wybierz się na wycieczkę do pobliskiego parku lub na przejażdżkę rowerową po swoim mieście. A jeśli masz ochotę na przygodę, spakuj piknikowy lunch i spędź dzień na plaży lub nad jeziorem. Możesz też po prostu zrelaksować się na swoim podwórku lub werandzie - chłonąć słońce i cieszyć się dźwiękiem ptaków śpiewających na drzewach. Oczywiście polecamy Ci nasze komplety sportowe, idealne szorty na rower czy pobyt nad jeziorem, oraz bluzę w razie gdyby się ochłodziło.

Domowe SPA

Domowe spa może być idealnym sposobem na relaks i odmłodzenie po długim dniu. Jest kilka prostych rzeczy, które możesz zrobić, aby stworzyć relaksującą atmosferę. Po pierwsze, przyciemnij światła i zapal kilka świec. Następnie włącz łagodną, uspokajającą muzykę. Możesz również dodać kilka olejków eterycznych do dyfuzora. Gdy już stworzysz idealną atmosferę, czas rozpocząć domowe spa. Zacznij od kąpieli w ciepłej wannie. Dodaj trochę soli Epsom i kilka kropli ulubionego olejku eterycznego, aby jeszcze bardziej się zrelaksować. Po kąpieli zrób sobie relaksujący masaż z użyciem balsamu lub olejku. Możesz również wykorzystać ten czas na złuszczenie skóry za pomocą peelingu cukrowego.

Podomka Avery
Podomka
Komplet Avery
Komplet Avery
Podomka Brooklyn
Podomka Brooklyn

Na koniec poświęć trochę czasu, aby po prostu usiąść i zrelaksować się. Wybierz jedną z naszych satynowych piżamek. Poczuj przyjemny satynowy dotyk na skórze. Wypij filiżankę herbaty lub poczytaj ulubioną książkę. Poświęcając trochę czasu dla siebie, będziesz mogła się zregenerować i naładować, dzięki czemu poczujesz się odświeżona i gotowa, by ponownie stawić czoła światu.

Bez względu na to, jak zdecydujesz się spędzić ostatnie dni lata, upewnij się, że delektujesz się każdą chwilą. Te ciepłe, słoneczne dni znikną zanim się obejrzysz!

Komplet Ronie
Komplet
Komplet Tamara
Komplet Koko szary
Komplet Kornelia
Komplet Kornelia

 (2)