Kolekcja Flowers - naturalnie piękna

 (1)

Kolekcja Flowers - naturalnie piękna

Nowa kolekcja Dkaren zaskakuje odważnym printem. A satynowy połysk nadaje elegancji i zmysłowości. Satyna to materiał, która pobudza zmysły mężczyzn, a drapieżne printy na pewno dodatkowo podkręcą atmosferę w sypialni. Wybierz wzór, który najbardziej do Ciebie pasuje. Drapieżna panterka czy delikatne kwiaty ?

W harmonii z naturą...

W nowej kolekcji odnajdziesz harmonię natury. Poczujesz się lekko i kobieco. W kolekcji Flowers dominują kwiatowo - roślinne motywy, które w połączeniu z satyną są zmysłowe, drapieżne i tajemnicze.

Rozkwitnij na wiosnę  z nową kolekcją Dkaren. Poczuj się piękna w nowej kolekcji Flowers od Dkaren. Nowa kolekcja Flowers skierowana jest dla wszystkich Kobiet w każdym wieku. Subtelne a jednocześnie dzikie printy sprawdzą się na romantyczny wieczór i poranek we dwoje. Bardzo modny roślinny motyw nadaje szyku Twojej nocnej stylizacji.

Halka Flowers DK- HI
Podomka Flowers DK- P
Komplet Flowers DK - KV

Piękna z natury. Dkaren

Nowa kolekcja Dkaren to naturalne, roślinne printy. To przypomnienie, że jesteś piękna z natury. W nowej kolekcji szeroki wybór wzorów sprawi, że każda Kobieta wybierze coś dla siebie. Kolekcja Flowers to idealna propozycja na weekendowy wyjazd we dwoje.  To połączenie roślinnych printów, satyny i koronki. Proste i eleganckie fasony doskonale podkreślą atuty każdej sylwetki.  Kolekcja Flowers to przypomnienie, że każda kobieta jest piękna Halki z kolekcji Flowers to doskonała propozycja na wiosenne noce i poranki. Naturalnie uwodzicielsko przez cały dzień.

Cudowna moc roślin i  kwiatów w nowej kolekcji Dkaren.

Kolekcja Flowers to kwiatowo - roślinne printy, które wprowadzą Cię w doskonały nastrój każdego dnia. Kwiaty to symbol piękna i kobiecości. Kolekcja Dkaren powstała z myślą o Kobietach. Bo każda Kobieta jest wyjątkowa i piękna. Nasze piżamki podkreślą Twoje naturalne piękno. Będziesz się czuła wyjątkowo i komfortowo przez cały dzień.

Kolekcja Flowers to doskonały pomysł na prezent.

W tej kolekcji postawiliśmy na klasykę i ponadczasowość fasonów. Halki, komplety i podomki doskonale sprawdza się na prezent dla wszystkich MAM. Podaruj bliskiej Ci osobie prezent.

 (1)