7 czerwca Międzynarodowy Dzień Seksu

 (12)

7 czerwca Międzynarodowy Dzień Seksu

Międzynarodowy Dzień Seksu to legenda? Być może, ale czy warto się tym przejmować? My jesteśmy jak najbardziej za świętowaniem... 

Jak obchodzić Dzień Seksu? Najlepiej codziennie :) W czym? Najlepiej w Dkaren :) 

7 czerwca powszechnie przyjęło się mówić, że jest to Międzynarodowy Dzień Seksu. Czy takie święto rzeczywiście istnieje?

Komplet Persefona
Komplet
Komplet Stacy
Komplet Stacy
Komplet Aga
Komplet Aga

Wiele portali i mediów podaje, że zostało ustanowione w 2003 roku przez jeden z organów Unii Europejskiej (Rada Tradycji Unii Europejskiej), w celu zapobiegania niskiemu przyrostowi naturalnemu. Jednak bardziej dociekliwi chcąc sprawdzić dokładną genezę i idee święta, zaczynając od początku zauważyli iż wspomniany organ Unijny w ogóle nie istnieje. A cała akcja jest całkiem udanym żartem, który żyje swoim życiem i od wielu lat 7 czerwca obchodzimy Dzień Seksu.

Niezależnie od tego czy Międzynarodowy Dzień Seksu został oficjalnie powołany czy nie zachęcamy do jego świętowania.

Podomka Anette
Podomka Anette
Komplet Lori
Komplet Lori
Podomka London
Podomka London

Czy rzeczywiście trzeba przypominać o seksie?

Skoro 7 czerwca powszechnie został uznany za Dzień Seksu, może warto zaszaleć tego dnia? Urozmaiceniem codziennej rutyny w łóżku mogą być zmysłowe komplety i halki od Dkaren. W naszych produktach znajdziecie mnóstwo inspiracji do zabawy tego dnia. 

międzynarodowy dzień seksu 7 czerwca

seksowna bielizna na dzień seksu

Jak obchodzić Międzynarodowy Dzień Seksu 7 czerwca

Każdy czerpie przyjemność na swój sposób i właśnie tak powinno się świętować Międzynarodowy Dzień Seksu - maksymalizując swoje doznania. Aby sprawić, żeby był jeszcze bardziej wyjątkowy, ubierz wyjątkową bieliznę lub wypróbuj nowe gadżety. Możesz wybrać się też w wyjątkowe miejsce, np. do hotelu z wygodnym łóżkiem i jacuzzi.

Podomka Anastazja
Podomka Anastazja
Komplet Olimpia
Komplet Olimpia
Halka Odetta
Halka Odetta

7 czerwca dzien czego?

7 czerwca to Międzynarodowy Dzień Seksu i czy jest lepszy sposób na spędzenie tego dnia niż aktywność z partnerem? Niezależnie od tego, czy jesteście w długotrwałym związku, czy też jesteście w krótkim związku, wykorzystajcie ten dzień jak najlepiej, próbując czegoś nowego w sypialni. Jeśli nie wiesz, jak spędzić 7 czerwca dzień seksu, może wypróbujesz któryś z tych pomysłów?

- Zrób seks playlistę: muzyka może być bardzo podniecająca, więc stwórz playlistę swoich ulubionych seksownych piosenek, które wprowadzą cię w nastrój.

- Wypróbuj nową pozycję: do wyboru są setki różnych pozycji, więc eksperymentuj, aż znajdziesz taką, która sprawi, że oboje będziecie gorący i spięci.

- odgrywanie ról: jeśli kiedykolwiek fantazjowałeś o byciu z konkretną osobą lub uprawianiu określonego rodzaju seksu, teraz jest czas, żeby odegrać swoją fantazję. Niech twoja wyobraźnia szaleje!

Nieważne, jak spędzisz Dzień Seksu, ważne, żebyś dobrze się bawił. Włącz więc muzykę, zapal świece i pozwól sobie na odrobinę przyjemności!

Halka Alubi
Halka
Halka Laloni
Halka Laloni
Halka PIA
Halka PIA
Halka Alikia
Halka Alikia
Halka Neema
Halka Neema
Halka Zuwena
Halka Zuwena

 (12)